De module Ambulante GGZ is een verplichte module uit de verdiepingsfase, behorend bij de ambulante stage, waarin de zorg voor psychogeriatrische en/of gerontopsychiatrische ambulante patiënten en hun naasten centraal staat. Deze zorg bestaat uit (vroeg)diagnostiek, (proces)begeleiding en behandeling.
Naast het lokale onderwijs op je eigen opleidingsinstituut volg je twee landelijke onderwijsdagen.
Vanaf medio 2026, kun je als aios van het LOP2016 deelnemen aan de volgende twee landelijke onderwijsdagen om aan de eisen van het curriculum LOP2016 te voldoen.
1. Landelijke onderwijsdag Ambulant – Verdiepingsfase
2. Landelijke onderwijsdag Ouderenpsychiatrie - Verdiepingsfase
Beide dagen worden twee keer per jaar aangeboden. Je kunt deze dagen over de gehele Verdiepingsfase spreiden. Stem dit af met je eigen opleidingsinstituut. Je eigen opleidingsinstituut kan ook een (bindend) advies geven welke dag op welk moment het beste in jouw opleidingstraject past.

